Par mums

Ideja par veselīgiem batoniņiem aizsākās 2017. gada pavasarī, kad vairākas meitenes apvienojās, lai bakalaura studiju kursa "uzņēmējdarbības ekonomika" ietvaros izstrādātu projektu par savu inovatīvo ideju. Mēs izstrādājām veselīgus batoniņus ar trīs garšām: ābolu-kanēļa, kakao-ķiršu un aprikožu. Apņēmības pilnas devāmies pārstāvēt savu produktu ar Latvijas Universitātes atbalstu Inovāciju stendā t/c ‘Rīga Plaza”. Paši pirmie batoniņi, kurus piedāvājām, nemaz neizskatījās tā, kā šobrīd tos ir ierasts redzēt. Tiem bija pavisam cita forma. Katrs batoniņš tika veidots ar rokām, neizmantojot īpašas formas, kuras tiem piešķirtu kantainu izskatu. Arī pirmais iepakojums, skatoties no šī brīža perspektīvas, bija ļoti savdabīgs. Batoniņus iepakojām papīra maisiņos, tos vairākas reizes satinot un pārlīmējot pāri ar uzlīmi.  Tas bija labākais, ko spējām paveikt, lai iepazīstinātu šo produktu ar plašāku sabiedrību. Jau toreiz mūsu produkcija guva atsaucību, bet pieredzes un zināšanu trūkuma dēļ projekta attīstīšana uz nenoteiktu laiku tika atlikta.

2020. gadā, mēs atgriezāmies, jaunā sastāvā, ar jaunām zināšanām un pieredzi, uzņēmumu pārstāvot trim cilvēkiem – Aldu, Paulu un Matīsu. Oficiāli dibinājām uzņēmumu un izlēmām, ka produkts ir jāpilnveido tā, lai tas nonāktu veikalos. Pasūtījām personalizētas formas, lai batoniņi iegūtu visiem ierasto kantaino formu. Tagad tie sāka izskatīties pēc īstiem batoniņiem. Izlēmām, ka sāksim ar beziepakojuma veikaliem un savu interneta veikalu. Pašu pirmo īsto produktu fotogrāfiju autore bija Anna Dunkere. Lai gan interneta veikalā pieprasījums pēc produkta bez iepakojuma bija relatīvi mazs, beziepakojuma veikalos šis produkts ātri kļuva populārs. Iekarojām ne tikai Rīgas, bet arī citu Latvijas pilsētu beziepakojuma veikalu plauktus. Tas bija lielisks atskaites punkts, lai saprastu, ka nepieciešams atkārtoti atgriezties pie iepakojuma jautājuma, lai attīstītu uzņēmuma darbību.
Sacīts - darīts. Pēc lielas tirgus izpētes, atradām iepakojuma piegādātāju, kurš piedāvāja videi draudzīgu, papīra iepakojumu, kuru, pateicoties īpašam pārklājumam, iespējams arī aizkausēt. Kamēr gaidījām pirmo šī iepakojuma piegādi, tapa arī iepakojuma dizains. Pirmā īstā iepakojuma dizainere - Ksenija Gustas. Līdz ar jaunajiem iepakojumiem, mainījām arī produktu fotogrāfi. Gandrīz visas fotogrāfijas, kurās redzami šie baltās krāsas iepakojumi, ir Paulas Kalniņas darbs. Viņa fotografēja ne tikai pašus batoniņus un batoniņus ar iepakojumiem, bet arī dāvanu burciņas, kuras ierobežotu laiku bija mūsu sortimentā pēc īpaša pasūtījuma.
Produkts baltajā iepakojumā sākotnēji šķita īsts veiksmes stāsts. Tas beidzot sniedza iespēju produktu piedāvāt arī cita segmenta veikalos. Mēs patiesi lepojāmies ar to, ka šis produkts bija papīra iepakojumā, taču tikai laika gaitā sapratām, ka šim iepakojumam ir arī būtiski trūkumi, kurus vairāk aprakstījām "bloga" sadaļā. Tādējādi tika pieņemts grūts, taču atbildīgs lēmums - mainīt iepakojuma konceptu, līdz ar to arī dizainu. Jaunais iepakojums veikala plauktos pirmo reizi nonāca 2021. gada septembrī. Eleganti melno dizainu ar zelta krāsas nosaukumiem izstrādāja Linda Dudina, savukārt pašu jaunāko fotogrāfiju autore ir Laura Marterere


Par mums raksta:


Jaunumus par produktiem un citām aktualitātēm vari meklēt arī:

                   

    

Kontakti

Tālrunis: + 371 28 646 633                                                              

E-pasts:  [email protected]                                                                                                                            

Adrese:   Dienvidkurzemes novads, Vērgales pagasts, "Andri", LV-3463                                                                                                                                                    

Rekvizīti:                                                                                                                                                       

SIA "apedd"              

Reģ nr: 42103107364       

PVN nr. LV42103107364  

Pāvilostas nov., Vērgales pag., "Andri" LV-3463